Zvuk má obrovskou sílu a jeho prostřednictvím můžeme prožívat emoce napříč celým spektrem pohodlí a může nás povznést nebo zničit. Hudba a její vliv na nás fascinuje lidi od počátku dějin a hudební nadšení stálo u zrodu značky Javis Elecronics, která přináší na trh milovníkům hudby předzesilovače, lampové zesilovače, CD přehrávače a gramofony špičkové kvality a designu. Sdílí však také vášeň pro kvalitní zvuk se společností ELAC, která nabízí širokou škálu reproduktorů a elektroniky vyznačující se nejmodernějšími inovacemi.

Hudba v dobrých rukou
Společnost Jadis Electronics založil v roce 1983 André Calmettes, jehož cílem bylo kvalitní zpracování a reprodukce zvuku. Dnes se výrobní závody společnosti nacházejí ve francouzském Villedubertu, kde je také nejmodernější výzkumná a vývojová laboratoř se třemi specializovanými odděleními. Všechny výrobky Jadis procházejí během výroby přísnými testy a kontrolami, přičemž výstupní transformátor Jadis, který je ručně vyráběn přímo v sídle společnosti, je mistrovským dílem ve svém oboru. Zesilovače Jadis jsou jediné zesilovače na světě s maximálním výkonem 2500 W, které posluchačům nabízejí nezapomenutelnou hudební dynamiku v extrémně vysokých i nízkých tónech.

Široké využití a maximální kvalita zvuku
Řada Elac nabízí elektroniku, která z hudby dělá fantastický zážitek. Ohromující výkon a vynikající řemeslné zpracování klíčů Elac přináší do našich kongresových sálů a příbytků nezapomenutelné zvukové zážitky na vysoké úrovni. Společnost Elac nabízí výrobky, které se vyznačují krásným spojením tradice a inovace. V roce 1993 například představili fantastický reproduktor JET se skládanou páskou a rozšířenou frekvenční odezvou až do 35 kHz, který se stal jednou z technologií překračujících hranice lidského sluchu. JET se i dnes neustále zdokonaluje a díky svým vlastnostem patří k nejoblíbenějším komponentům i v automobilovém průmyslu.